OVERVIEW

The web site gimnazjumoliwa.edu.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have inspected twenty pages inside the website gimnazjumoliwa.edu.pl and found twenty-two websites interfacing with gimnazjumoliwa.edu.pl.

GIMNAZJUMOLIWA.EDU.PL TRAFFIC

The web site gimnazjumoliwa.edu.pl is seeing alternating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for gimnazjumoliwa.edu.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjumoliwa.edu.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjumoliwa.edu.pl

I Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku

I Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku. I Społeczna Szkoła Podstawowa STO powstała w 1989 r. jako jedna z pierwszych szkół niepublicznych w Polsce a pierwsza w Trójmieście. Bdquo;Nie ma miłości bez poszanowania,. To znaczy bez traktowania człowieka,. Bez brania go takim, jaki jest. Kochającego świat i ludzi,. Rozumiejącego znaczenie życia własnego i innych ludzi,.

Strona głowna

Wyniki sprawdzianu szóstoklasistów w szkołach STO w 2015 r. Wyniki sprawdzianu szóstoklasistów w szkołach STO w 2015 r. Wyniki egzaminu gimnazjalnego w szkołach STO w 2015 r. Wyniki egzaminu gimnazjalnego w szkołach STO w 2015 r. Dom Spotkań z Historią zaprasza na 99. Opowieści z Kresów Tomasza Kuby Kozłowskiego. X Kongres Obywatelski Polska jutra.

WHAT DOES GIMNAZJUMOLIWA.EDU.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjumoliwa.edu.pl Mobile Screenshot of gimnazjumoliwa.edu.pl Tablet Screenshot of gimnazjumoliwa.edu.pl

GIMNAZJUMOLIWA.EDU.PL SERVER

Our parsers diagnosed that a lone root page on gimnazjumoliwa.edu.pl took one thousand seven hundred and ninety-nine milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
93.157.100.53

We revealed that this domain is operating the Apache os.

PARSED CONTENT

The web site states the following, "I Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku." We noticed that the web page stated " KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI." It also said " KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z CHEMII. KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO. National Geographic w Galerii Bałtyckiej. Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Geografii. Dynamic Identity - Dynamiczna Tożsamość. Nawiązała współpracę partnerską z I Spoełcznym Gimnazjum STO." The header had gimnazjum as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by społeczne, Gdańsk, and Oliwa which isn't as urgent as gimnazjum. The other words gimnazjumoliwa.edu.pl uses is STO. szkoła is included and will not be understood by search parsers.

SEEK SIMILAR WEB SITES

Szkoła Podstawowa w Pakosławiu - Home

Nie kwi 01, 2018. Śro kwi 18, 2018. Ile czasu dziennie poświęcasz na naukę? Od jeden do dwóch godzin. Od czterech do sześciu godzin. Klasy gimnazjalne na projekcji filmu. Wyjazd odbył się przy współfinansowaniu uczniów i rady rodziców. Uczniom przypominamy, iż w tym dniu obowiązuje strój apelowy. Relacja filmowa z święta patrona w linku poniżej.

Szkoła Podstawowa nr 2 budynek przy ul. Grunwaldzkiej 6, 82-550 Prabuty dawne Gimnazjum Dane kontaktowe tel.fax 55 27 82 028 e-mail sekretariatsp2prabuty.pl strona internetowa httpwww.sp2prabuty.pl

Składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia,. Pomyślności i samych pięknych chwil w życiu. Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze. I byście zawsze czuły się doceniane. Wycieczka w Pieniny i do Krakowa 2018.

gimnazjumrudniki.pl - Gimnazjum Publiczne w Rudnikach, Gimnazjum Rudniki - Witamy!!!

II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego. Zapraszamy do udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla gimnazjalistów, który odbędzie się 24 kwietnia 2018 w Zespole Szkół w Krzepicach. Eliminacje szkolne odbędą się w środę 28 marca,. W konkursie może wziąć udział pięciu uczniów naszej szkoły. Szczegółowych informacji udzielają pani Anita Borek i pani Gosia Rzepka. I miejsce - Kamil Kałwak.

gimnazjum w siedlisku zespół szkół w siedlisku

Gimnazjum w siedlisku zespół szkół w siedlisku. Uczniowie otrzymają podręczniki w szkole.

Niepubliczne Gimnazjum i Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu - Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum w Sierpcu

Czwartek, 29, marzec 2018. Wielkanoc już się zbliża, toteż z okazji nadchodzącej Niedzieli Palmowej, postanowiliśmy odwiedzić Pana Jarosława Perzyńskiego Burmistrza Miasta Sierpc oraz jego współpracowników. Nie mogło Nas również zabraknąć u księdza kanonika Sławomira Zalewskiego. Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Kochani, ależ to była gratka. Obchodziliśmy dzień Babci i Dziadka. Wszyscy licznie do nas przybyl.